Blog


Czy rzeka Czernica ma pola biwakowe ?

Czy rzeka Czernica ma pola biwakowe ? Tak. Na Szlaku rzeki Czernicy, czekają na Was wiaty i wyznaczone miejsca na ogniska. Wszystko zostało zrobione w ramach projektu „Kajakiem przez Pomorze” . Ten …

Jakie wiosła dla początkujących na spływ kajakowy ?

Trwa wyścig i walka o palmę pierwszeństwa wśród producentów wioseł - wygrywają producenci, którzy potrafią znaleźć złoty środek pomiędzy wytrzymałością wiosła i jego wagą oraz ceną.Czy wiosło musi by…

Planowanie spływu, jak zaplanować spływ.

Jak zaplanować swój spływ kajakowy ? Czy planować go szybciej ?Jeśli zaplanujesz go szybciej to będziesz lepiej do niego przygotowany.  

Jesienne kajakowanie

Jesienne kajakowanie.Na taką wyprawę, oprócz odpowiedniego sprzętu – odzieży, potrzebujemy idealnego kajaka.Takim kajakiem, jednoosobowym jest Dagger Approach Islander.

Jak masz się przygotować na kajaki jesienią ?

Jak masz się przygotować na kajaki jesienią ?Jeśli planujesz kajakowanie jesienią, pamiętaj, że aura może być różna. Jesień to okres gwałtownych zmian pogodowych. Doskonale jest to widoczne nad rzeka…

Jak się zachować na spływie w czasie burzy?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co zrobić kiedy jesteś w kajaku a zaskoczy Cię burza ?Podpowiemy Ci jak się ustrzec niebezpieczeństwa.

Spływ kajakowy z dziećmi

Podejmujemu wiele różnych aktywności z naszymi małymi pociechami. Również na spływy kajakowe z dziećmi decyduje sie coraz więcej rodziców. Na początek nasuwa nam się pytanie - czy pływanie z dziećmi j…

Jaka rzeka na spływ w województwie pomorskim?

Szukacie rzeki w północnej Polsce ?To właśnie województwo pomorskie oferuje największą ilość szlaków kajakowych w Polsce. Zróżnicowany stopień trudności oraz, unikalny krajobraz, przyciąga kajakarzy.

Spływ kajakowy w upały

Czy można pływać kajakiem w tak upalne dni?Z pewnością duże znaczenie ma dobór szlaku, czas spływu i zaopatrzenie się w kilka niezbędnych rzeczy.
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]