Spływy Kajakowe KAYAKS w Przechlewie


Od kilkunastu lat „żyjemy” wśród kajaków, są dla nas pasją i pracą, przyjemnością i codziennością. Zajmujemy się organizacją spływów kajakowych i wypożyczaniem kajaków już 10 lat. Doświadczenie i zaangażowanie pozwalają nam zaoferować Państwu najbogatszą ofertę sprzętową.


Jako nieliczni wśród organizatorów spływów, spędzamy długie godziny w kajakach przez cały rok. Nie liczy się dla nas pora – zima czy lato – my zawsze pływamy. W myśl starego przysłowia wszystkich kajakarzy – „Nie ważna jest pogoda, ważne jak jesteś ubrany”.
Od kilku lat, do oferty wypożyczalni dołączyliśmy ofertę obsługi imprez integracyjnych.

 

W ścisłej współpracy z kanokajaki.pl prowadzimy „Centrum testowe”. Centrum testowe ma na celu ułatwienie Państwu wyboru najbardziej optymalnego sprzętu.
Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie.
Życzymy udanego wypoczynku wszystkim kayaksowiczom.


Zespół kayaks.pl

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]