Luty na Brdzie !Jak pokonać zimę ? ! Może... jak uciec zimie... ? Może jak przegonić zimę ! O tak ! Właśnie w ten weekend przegoniliśmy zimę na rzece Brdzie. Mamy nadzieję, że już nie wróci.

Spływ bardzo udany. Na starcie zameldowały się trzy dziewczyny i czterech chłopaków. Bez spóźnienia co odnotowaliśmy jako bardzo dobry znak.

Wszystko szło perfekcyjnie... oprócz dojazdu na miejsce startu - czyli stanica Żołna. Droga pokryta lodem ! Prędkość - do 20 km na godzinę. Ale daliśmy radę.

Start...i po około 2 km, „prawie” pierwsza kabina. Gabi wywalczyła to i tylko troszkę wody znalazło się w kajaku. A jednak fartuchy działają. Kolejne etapy były już bezpieczniejsze. Do Rezerwatu Przytoń. Tu, poziom wody dał się we znaki. Dodatkowo mgła potęgowała wrażenie tajemniczości. Zmęczenie i zimno dało się we znaki.

Koniec spływu około godziny 17:00 ... To był naprawdę udany weekend !

 

Fot. Wiola Jarzymowska

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]