Oferta dla firm i grup zorganizowanych

Spływ kajakowy to świetny pomysł na zorganizowanie spotkania integracyjnego. 

Pomagamy w zorganizowaniu noclegu, doradzamy przy wyborze rzeki, a także organizujemy dodatkowe atrakcje.

Naszą wizytówką jest profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do klienta.

Zapraszamy serdecznie!

 

Brda (3)

Trasa: Żołna - Folbryk

Najbardziej popularna trasa w naszej wypożyczalni. Polecana dla grup zorganizowanych jak i rodzin z dziećmi. 

Trasa: Żołna - Garbaty Most

Najbardziej popularny szlak górnej Brdy. Trasa bardzo bezpieczna, lekko zwałkowa w końcowym odcinku (Rezerwat Przytoń). Dobra zabawa gwarantowana dla każdego kajakarza. Po drodze dobrze zagospodarowane pola biwakowe z licznymi wiatami. Na tym odcinku piknik możemy zaplanować w Nowej Brdzie i na Folbryku. 

Trasa: Nowa Brda - Garbaty Most

Rzeka płytka, wąska, odcinek leśno-łąkowy. Odcinek nazywany szlakiem papieskim. Kajaki najczęściej wodujemy przy obelisku upamiętniającym spływ Karola Wojtyły. Po około 2,5 godzinie płynięcia mijamy stanice o nazwie Folbryk. Najbardziej oblegane miesjce na górnym odcinku. Wiaty i miejsca na ognisko po obu stronach brzegów, mini bar gdzie można kupić coś do zjedzenia. Przez Rezerwatu Przytoń przepłyniemy w godzinę. Ten odcinek to najpiękniejsze miejsce na szlaku górnej Brdy, które charakteryzuje się stromymi zboczami, szybkim nurtem i licznymi przeszkodami w formie powalonych drzew. Spływ kończymy na polu biwakowym przy Moście Garbatym.

Czernica (1)

Dziki szlak Czernicy

Szlak mniej uczęszczany przez turystów, więc idealny dla osób które szukają ciszy i spokoju. Dość wartki nurt oraz licznie powalone drzewa sprawiają, że nie mamy czasu na nudę. Szlak słabo zagospodarowany, brakuje wiat i wyznaczonych miejsc na ognisko. Czernicę polecamy dla osób, które zdobyły doświadczenie kajakowe na prostrzych szlakach. 

Chocina (2)

Kaszubski szlak Chociny

 • rz. Chocina
 • Zielona Chocina
 • Chociński Młyn
 • 15 km
 • 4h
 • Mapa spływu
 • Trudność

  ikona oceny 1ikona oceny 2ikona oceny 3ikona oceny 4ikona oceny 5

Trasa bezpieczna i malownicza. Małą przeszkodą mogą być kładki i pomostki na trasie. Nie codziennym widokiem są pasące się stadka bydła wzdłóż trasy. W Zielonej Chocinie jest niewielkie pole biwakowe z małą wiatą, sklep po sąsiedzku. W godzinę dopłyniemy do Jonek. Trasę Jonki - Chociński Młyn pokonamy w 3 godz. Wcześniej fajne miejsce na nocleg w Sepiocie przy gospodarstwie "U Dolnych". Spływ kończymy przed mostem. Uwaga! - w sezonie ruchliwa droga z zakrętem

Zakręcona Chocina

 • rz. Chocina
 • Chociński Młyn
 • Kokoszka (Swornegacie)
 • 10 km
 • 3,5 h
 • Trudność

  ikona oceny 1ikona oceny 2ikona oceny 3ikona oceny 4ikona oceny 5

Szlak bardzo malowniczy i spokojny. Odcinek leśno-łąkowy, bez przeszkód, rzeka silnie meandruje. 

Ruda (1)

Tajemnicza Ruda

Dla osób ceniących ciszę i piękne leśne widoki to bardzo dobra propozycja. Jeden z najpiękniejszych szlaków w naszej okolicy. Rzeka jest płytka, bezpieczna a powalone drzewa na szlaku sprawią, że nik nie będzie się na niej nudził. Szlak bardzo urokliwy, niedokońca odkrytu, dziki. Rzeka ma bardzo czystą wodę. Ruch kajakowy bardzo mały. Na trasie splywu dwie stanice. Pierwsza na starcie w Płociczu, druga w miejscowości Suszka.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]