Spływ kajakowy rzeką Brdą z hamakiem ?Coraz większą popularnością cieszą się spływy kajakowe z minimalną ilością sprzętu biwakowego. Nowoczesne hamaki zmieścimy już po złożeniu w kieszeń kurtki. Karimata czy mata zajmują więcej miejsca, co może nas ograniczać w kajaku.  Problematyczne może być rozpięcie hamaka na polach biwakowych. Ale nie na rzece Brdzie. 
Tu rozpoczynając spływ kajakowy już w Starej Brdzie, mamy możliwość rozpięcia naszego wiszącego łóżeczka bez większego problemu. Pod wiatą lub na granicy rzeki i pola biwakowego - bez szkody dla przyrody.  Podobnie w Żołnie czy Nowej Brdzie. 
Dalej, płynąc i planując nocleg przed Rezerwatem Przytoń (Folbryk) czy Garbatym Moście - też mamy możliwości rozłożenia i przymocowania naszego hamaka. 


Model jaki polecamy na spływ kajakowy to np: pojedynczy hamak Ticket To The Moon. Wypróbowany przez nas na szlakach rzek: Brda, Ruda, Czernica, Gwda. 
Oczywiście pamiętajmy o tarpie lub plandece kiedy śpimy pomiędzy drzewami :)

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]