Dlaczego warto zorganizować imprezę integracyjną na kajakach?Szukasz pomysłu na nietypową imprezę integracyjną? Twoi pracownicy są znudzeni kolejnym wyjściem do baru lub na kręgle? Mamy na to sposób! Z kayaks.pl zorganizujesz imprezę firmową pełną wrażeń, o której szybko nie zapomnicie i będziecie ją miło wspominać. Przedstawiamy Wam kilka powodów, dla których warto zorganizować imprezę integracyjną w formie spływu kajakowego

Atrakcyjne trasy spływów

Wszystkie szlaki, które oferujemy, są stworzone zarówno dla amatorów kajakarstwa, jak i osób doświadczonych w spływach. We większości rzek nurt jest spokojny i w pełni bezpieczny, jednak należy spodziewać się niespodzianek w formie przenosek spowodowanych powalonymi drzewami. Trasy spływów różnią się także długością, dlatego najkrótszy odcinek pokonamy w 2 godziny, a najdłuższy w 6-8 godzin. 

Trasy spływów są niezwykle malownicze. W otoczeniu przyrody możemy spotkać wiele gatunków drzew, kwiatów, a uważni szczęściarze znajdą pośród zieleni ciekawe gatunki ptaków czy bydło pasące się na przybrzeżnych łąkach. 

Co zapewniamy podczas spływu kajakowego? 

W cenie wynajmu kajaków są zawarte worki wodoszczelne, beczki oraz fartuchy. Osoby wynajmujące kajaki są u nas ubezpieczeni. Do dyspozycji naszych Klientów pozostawiamy także strzeżony parking, ale w razie potrzeby pomagamy również zorganizować nocleg pod dachem. Wskażemy także idealne miejsce na zorganizowanie biwaku czy ogniska. Odbieramy także wszystkich uczestników z końca trasy i zawozimy do punktu początkowego.

Imprezy integracyjne – spływy Brdą 

Brda to najciekawszy szlak dla kajakarzy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę. Rzeka płynie spokojnie i szeroko, a po drodze można zejść z kajaka i przystanąć na polu biwakowym. Pod wiatami jest też miejsce na ognisko. Trasy na jednodniowy spływ kajakowy znajdziesz tutaj


Sprawdź naszą ofertę i zorganizuj z nami swoją imprezę kajakową!


 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]